תפריט יצירת קשר

מערכת צ'קליסט

אם אתם פה, כנראה שאתם מחפשים מערכת צ'קליסט שתאפשר לכם להכין רשימות של צ'קליסט - סימונים של מה עשיתם ומה לא עשיתם, מה הבאתם ומה לא, ומה אתם עוד צריכים לעשות. בנוסף, אם זה יהיה בעברית ובחינם - מה טוב ומה נעים. מה שבטוח, הגעתם למקום הנכון. המערכת שלנו יכולה לשמש כמערכת צ'קליסט. מערכת Todo היא מערכת ניהול משימות שתאפשר לכם לסמן ולעקוב אחר משימות ואף אחר מספר פרויקטים במקביל.

מערכת הצ'קליסט שלנו מתאימה למגוון רחב של סוגי משימות. הנה האפשרויות שניתן לעשות דרך המערכת כדי לסמן צ'קליסט

דוגמא של המערכת

אפשרויות מערכת צ'קליסט

  • פתיחת פרויקטים - כל פרויקט עם המשימות שלו
  • הוספת משימות לפרויקטים וסימון כל משימה אם היא הושלמה או לא הושלמה. צ'ק או לא צ'ק.
  • ניתן לשכפל פרויקטים כך שאם יש לכם את אותה רשימת צ'קליסטים - תוכלו לשכפל אותה עם כותרת אחרת כך שלמעשה זה פרויקט חדש עם אותם דברים שצריך לסמן. למשל, אם יש לכם צ'קליסט שאתם עושים כל פעם מחדש עבור לקוח - תוכלו לשכפל את הפרויקט ולסמן עבור הלקוח הבא מחדש. כמובן שכולם נשמרים במערכת.
  • עבודה במקביל על מס' פרויקטים - ניתן לעבוד על מס' פרויקטים במקביל ואף לצרף אנשים נוספים לעבוד ביחד איתכם על הפרויקט.
  • שיוך משימות לעובדים מסוימים - ניתן לחלק חלק מהמשימות בפרויקט הצ'קליסט שרק מישהו מסוים יהיה אחראי עליהם. הוא יוכל לסמן רק את המסימות שלו כ'הושלמו' ולא יגע במשימות של אחרים.
  • פאנל ניהול בדף הראשי שמציג לכם מה נותר לכם לעשות מתוך כל הפרויקטים ומציג לכם כמה נותר לכם לעשות מתוך כל פרויקט צ'קליסט בנפרד.

אנחנו מתכננים לפתח ולשפר את המערכת שלנו. אם יש פיצ'ר שאתם מרגישים שחסר במערכת אתם מוזמנים לשלוח לנו הודעה ונשמח לענות לכם ולשמוע הצעות לשיפור. כמובן שהכל בחינם וללא שום התחייבות מצידכם. ההרשמה מהירה מאוד ותוך דקה אפשר להתחיל לעבוד על הצ'קליסט. בהצלחה.

כתוב תגובה בקשר ל: מערכת צ'קליסט?

אפרת אומר:
אוגוסט, 2023
יש משימה
שמיר מנחם אומר:
אוגוסט, 2023
אפשרי קישור לתוכנה ?
יעל אומר:
ספטמבר, 2021
צקליסט ניקיון סוף משמרת