תפריט יצירת קשר

איזה תוכנות צריך כל עסק חדש?

פתחתם עסק חדש? שיהיה בהצלחה! על מנת שתוכלו לנהל אותו בצורה מיטבית, אתם בוודאי יודעים שעליכם להיעזר בתוכנות שיכולות לעשות לכם סדר בבלגן ובעיקר לייעל לכם משמעותית את העבודה. אז אלו תוכנות מומלצות? המשיכו בקריאה ותגלו...

תוכנה לניהול פרויקטים

תוכנה בשם PAYMO תוכל לעזור לכם לנהל את הפרויקטים שלכם וכמו כן לנהל זמן, לנהל עובדים ועוד. באמצעות התוכנה, תוכלו גם להגדיר נקודות ציון חשובות לפרויקט או לפרויקטים שלכם וגם תוכלו להכניס קבצים, משימות וכו'. התוכנה הזאת מומלצת ביותר עבור פרילנסרים או מנהלי עסקים ומנהלי צוותים.

תוכנת מסרים קוליים ושיחות באינטרנט

תוכנה בשם Skype תוכל לעזור לכם לשוחח בצ'אט וכמו כן לבצע שיחות קוליות עם אנשים מכל העולם. באמצעות התוכנה, תוכלו להנות משמע צלול וברור ומווידאו באיכות HD בשיחות עם אדם אחד או עם קבוצה שלמה של אנשים. מעבר לכך, בזכות שימוש בתוכנה, תוכלו גם לשתף מסכים הכוללים מצגות ובכלל קבצים עסקיים שונים.

אתר בחינם

באמצעות פלטפורמה בשם Wix, תוכלו לבנות אתר בעצמכם וממש בקלות. לא נדרש שום ידע טכני והתבנית והאחסון של האתר ניתנים בחינם. בנוסף, תקבלו גם תמיכה במייל בחינם. אגב, גם פלטפורמת וורדפרס היא מצוינת. מה שכן, יהיה עליכם לשלם מספר שקלים בחודש עבור האחסון של האתר.

שירותי ענן

גוגל דרייב ודרופבוקס הם עננים בהם תוכלו לאחסן את כל המידע שלכם. היופי הוא שהמידע הזה יהיה זמין לכם מכל מקום בעולם ובכל זמן. יש לבדוק מה הם מציעים מבחינת נפח אחסון. במידה ותצטרכו יותר נפח, אז תוכלו תמיד להגדיל אותו בתשלום של כמה עשרות שקלים בחודש.

עריכת תמונות

אם אתם רוצים לערוך תמונות שקשורות למוצרים של העסק בעצמכם, תוכלו לעשות זאת על ידי אתר בשם Picmonkey. מדובר על אתר המיועד לעריכת תמונת אונליין. באמצעות האתר, תוכלו לעצב את התמונות וכמו כן לקבוע את הגודל הרצוי. כך תוכלו להתאים את התמונות לדף הפייסבוק שלכם וכמו כן לבאנר שלכם באתר.

תוכנה להנהלת חשבונות

במקום לשלם כמה מאות שקלים למנהל או מנהלת חשבונות, תוכלו לבצע את הניהול ממש בעצמכם. כל זאת על ידי תוכנה או יותר נכון אתר המציע ממשק של תוכנה בשם Ifreelance. השירות עולה עשרות שקלים בחודש והמערכת ידידותית ונוחה לשימוש. באמצעות המערכת, תוכלו להוציא קבלות, חשבוניות, דוחות רווח והפסד וכמו כן לדווח על ההכנסות שלכם, לדעת כמה לשלם למע"מ ומס הכנסה ועוד.

שורה תחתונה

כעת שיש לכם את כל המידע הנדרש, תוכלו לבחור עם איזה תוכנות לעבוד. קיימות גם תוכנות נוספות שעשויות לעזור לכם. לשם כך, תוכלו להתייעץ בפורומים השונים. כאשר תלמדו לעבוד עם התוכנות, לייעל בצורה משמעותית את אופן העבודה שלכם מול לקוחות וספקים.

כתוב תגובה בקשר ל: איזה תוכנות צריך כל עסק חדש??